Модернізація і перехід на Windows 10

Все більше програм завершують підтримку застарілої операційної системи Windows 7. Що це означає? Розробники програмного забезпечення перестають звертати увагу на те, чи сумісні їх програми зі старими ОС. Адже на це йде багато часу, ресурсів, витрат. Відповідно, користувачі, які користуються застарілими операційними системами, не отримують оновлень, де можуть бути нові функції, виправлення помилок, латання дірок у безпеці. А нові програми просто одразу роблять під нові ОС.

chrome windows 7

Яка б не була чудова «сімка», але її життєвий цикл вже фактично закінчився. Вона вийшла ще в 2009 році, а її офіційна підтримка завершилась на початку 2020 року. На даний момент Windows 7 використовується лише на 12% комп'ютерів.

Якщо ви бажаєте перейти на поки ще актуальну Windows 10, а ваш комп'ютер доволі старий і на покупку нового не вистачає фінансів, можемо запропонувати зробити модернізацію. Все частіше до нас звертаються за такою послугою, тому навіть можем приблизно зорієнтувати по вартості. На даний момент це близько 2000грн. У цю вартість зазвичай входить заміна процесора, додавання оперативної пам'яті, накопичувача і, власне, встановлення Windows 10. Звичайно, все буде залежати від того, які саме у вас комплектуючі та в якому вони стані, але за нашою статистикою саме така модернізація під Windows 10 є оптимальною для тих, хто досі користується 7-ю.

Отже, якщо ви хочете зробити модернізацію та перейти на Windows 10, звертайтесь, із радістю допоможемо вам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *