Із Вконтакта у Фейсбук

У зв’язку із тим, що наш «любий» президент підписав указ про заборону таких російських сайтів, як vk.com, ok.ru, yandex.ru, mail.ru, запрошуємо активно долучатись до нашої групи в соціальній мережі facebook.com/SCKomp (із вищеперерахованих наш СЦ був представлений у Вконтакті).

Люди, які бажають і надалі користуватись цими сайтами, зможуть робити це за допомогою анонімайзерів. Що це таке і як ними користуватись – можете знайти в Гуглі, на Ютубі і т.д... Можем порекомендувати додаток до браузера під назвою Hola. Наші ж клієнти можуть звернутись до нас, щоб ми їм все налаштували.

Співчуваєм всім тим, хто втрачає роботу, гроші і контакти з рідними та друзями через таке свавілля нашої безґлуздої влади, яку обрали ми, і яка гарантує нам свободу вибору. Адже тисячі людей та компаній працювали через соціальні мережі. У кількох містах працювало Яндекс Таксі. Є багато людей, які користуються Яндекс Грошима. Існують мільйони створених поштових скриньок на mail.ru, до яких прив’язані ті чи інші сайти та сервіси. Люди вкладали величезні гроші у рекламу в соціальних мережах та у пошуковику Яндекса (можливо хтось витрачався і на mail.ru). Багато хто купував антивіруси Kaspersky і Dr.Web. А скільки є тих, хто грає в ігри від mail.ru, ще й витрачали на них свої гроші. Ми розумієм, що потрібно якось перекривати потік грошей до країни-агресора. Але це не має робитись через заборону і всупереч Конституції України! Створіть конкурентну альтернативу, яка буде краща, щоб люди самі захотіли перейти на неї. Так робиться в цивілізованих країнах…

І ще кілька слів про те, чому цей допис написано українською. Точніше не так: чому наш сайт російськомовний. Не через те, що його автор за роки життя в Україні не зміг вивчити українську мову. Ні, всі працівники нашого СЦ чудово спілкуються рідною мовою, як із клієнтами (в тому числі і з тими, хто розмовляє російською), так і в повсякденному житті. Крім того, Хмельницький, в якому ми живемо і працюємо, вважається більш україномовним, ніж російськомовним. Вся справа в тому, що навіть при цьому, за старою звичкою, люди шукають в інтернеті не «ремонт комп’ютерів», а «ремонт компьютеров», не «ремонт моніторів», а «ремонт мониторов» і т.д... Це роблять як ті, хто розмовляє російською, так і ті, хто спілкується українською. Тому і сайт зроблений під такі пошукові запити. А так, було б приємніше писати рідною солов’їною мовою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *